AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Martinez pritet të kalojë në Barcelonë

0 0
Read Time:16 Second

Inigo Martinez pritet të kalojë në Barcelonë gjatë merkatos së janarit.

Të paktën kështu raportojnë mediet spanjolle.

Sipas po të njëjtave burime palët kanë arritur marrëveshje dhe pritet hedhja e të zezës mbi të bardhë.

Martinez është njëri prej mbrojtësve më të dalluar në La liga, për çka ka ngjallur interesimin e shumë skuadrave.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=