AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Statistikat e Fraiburg-Bajern/ Ndeshja e 2000-të në ligë, por pa “hajmalinë” Sane

Dueli me Fraiburgun nuk vështrohet vetëm si jetikë për garën e titullit kampionë, por edhe rikthimin tek fitorja në udhëtim, pas disfatave në Leverkusen, Lacio (Champions) dhe Bohum. Në rast gabimi, e konkluduar me suksesin e “aspirinave” kundër Këln, do mbyllte hesapet në Bundesligë. Ja disa nga të dhënat më pikante në takimit Fraiburg-Bajern Mynih:…

Lexo me shume
Resize text-+=