AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Sivasi humb kundër Göztepe,Kayserispor ndahet pa gola

0 0
Read Time:11 Second

Sivasspor ka habitur me një humbje nga Göztepe si vendas me rezultat 0-1.

Golin e vetem per mysafiret e shenoi Akbunar ne minutën e 80′.

Ndeshja tjetër ka mbetur 0-0 ndërmjet Kayserispor dhe Karagümrük.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=