AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Agjenti i Osimhen: Ka kontratë të gjatë me Napoli

0 0
Read Time:49 Second

Agjenti i Victor Osimhen ka konfirmuar se klienti i tij është i kënaqur te skuadra e Napoli.

Roberto Calenda ka folur për planet e sulmuesit nigerian, dhe mes tjerash ka thënë se lojtari dëshiron të qëndrojë te Napoli.

Victor Osimhen ka një kontratë afatgjate me napolitanët dhe s’ka interesim të shqyrtojë largimin, së paku aktualisht.

“Isha i qartë këtë verë sepse e dija se do të kishte shumë lajme që do të inicioheshin nga ata që ju intereson. Por, unë, djaloshi dhe Napoli kishim ide të qarta”, ka thënë agjenti i Osimhen, Calenda.

“Kushdo që foli për një largim, gaboi. Ishte dëshira e Victor për të qëndruar te Napoli dhe të luante në Champions League. Victor e donte pikërisht këtë, të kishte vit të shkëlqyer me Napoli. Ai ka kontratë të gjatë me ‘Azzurri’”, tha tutje agjenti i tij.

Osimhen ishte i lënduar në fillim të sezonit por menjëherë në rikthimin e tij, sulmuesi ka filluar të gjejë golin pa telashe.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=