Manchester fiton,Lazio mbetet baraz

0 0
Read Time:29 Second

Kanë përfunduar ndeshet e orës 18:45 të Europa League.

Man United ka triumfuar 2-3 me përmbysje ndaj Omonias. Vendasit e mbyllën në avantazh pjesën e parë me golin e Ansarifard, por në të dytën anglezët realizuan 2 herë me Rashford dhe njer me Martial.

Panagiotour ngushtoi në fund por vendasit por vetëm kaq pasi skuadra e Ten Hag me këtë fitore mban vendin e 3 me 6 pikë në Grupin E.

Në ndeshjet e tjera, Lazio nuk shkoi më shumë se barazimi pa gola ndaj Sturm, ndërsa Monaco fitoi 3-0 ndaj Trabzonspor.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %