Connect with us

Premier Liga

Berisha i dhuron 3 pikë Akhmatit

Published

on

0 0
Read Time:19 Second

Bernard Berisha ishte protagonist në fitoren e ekipit të tij në Superligën e Rusisë.

Berisha pavarësisht se u inkuadrua në 10 minutat e fundit të ndeshjes, arriti të shënoj golin e fitores për Akhmat Grozny ndaj Ural.

Kosovari, golin e shënoi në frymën e fundit të lojës, transmeton lajmesportive.

Ai deri më tani ka shënuar dy gola, derisa ka kontribuar edhe me një asistim.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Continue Reading

Premier Liga

Nuk ka vend në 11-shen e Chelseas per Abraham

Published

on

0 0
Read Time:35 Second

Afrimet e Ziyech, Werner dhe shumë shpejt e Kai Havertz kanë mbipopulluar repartin ofensivë të Chelseat çka mund të shtyjë drejtuesit të bëjnë edhe largime.

I

sakrifikuari mund të jetë Tammy Abraham për të cilin interesohet Aston Villa aty ku lojtari ka shkëlqyer 2 vite më parë me 26 gola duke i ndihmuar të ngjiten në Premierligë.

Chelsea nuk dëshiron ta humbasë dhe synon ta huazojë vetëm për një sezon por fillimisht ka hasur në rezistencën e lojtarit i cili dëshiron të provojë veten për të qenë titullar.

Pas zyrtarizimit të Havertz gjërat do të ndryshojnë sërish dhe atëherë edhe Abraham mund të bindet që nuk do të luajë titullar te Chelsea në sezonin e ri.

 


Happy

Happy

0 %


Sad

Sad

0 %


Excited

Excited

0 %


Sleepy

Sleepy

0 %


Angry

Angry

0 %


Surprise

Surprise

0 %

Continue Reading

Home

ZYRTARE: Chilwell i bashkohet Chelsea-s

Published

on

0 0
Read Time:17 Second

Chelsea sonte ka bere transferin tjetër të rëndësishem per ta,duke inkuadruar ne ekip ish lojtarin tashmë të Leicester mbrojtesin Chilwell.

Chelsea kërkonte me ngulm nje mbrojtës të majtë ansor,dhe kryetekniku Frank Lampard kerkoj nga bordi i Chelsea-s me ngulm transferin e Chilwell.

Chelsea pritet të transferoj ende lojtar si ; Thiago Silva dhe Havertz(Leverkusen). /sportnews3


Happy

Happy

0 %


Sad

Sad

0 %


Excited

Excited

0 %


Sleepy

Sleepy

0 %


Angry

Angry

0 %


Surprise

Surprise

0 %

Continue Reading

Lajmet në Trend

Copyright © 2021 LajmeSportive

Resize text-+=