AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Nuk ka vend në 11-shen e Chelseas per Abraham

0 0
Read Time:35 Second

Afrimet e Ziyech, Werner dhe shumë shpejt e Kai Havertz kanë mbipopulluar repartin ofensivë të Chelseat çka mund të shtyjë drejtuesit të bëjnë edhe largime.

I

sakrifikuari mund të jetë Tammy Abraham për të cilin interesohet Aston Villa aty ku lojtari ka shkëlqyer 2 vite më parë me 26 gola duke i ndihmuar të ngjiten në Premierligë.

Chelsea nuk dëshiron ta humbasë dhe synon ta huazojë vetëm për një sezon por fillimisht ka hasur në rezistencën e lojtarit i cili dëshiron të provojë veten për të qenë titullar.

Pas zyrtarizimit të Havertz gjërat do të ndryshojnë sërish dhe atëherë edhe Abraham mund të bindet që nuk do të luajë titullar te Chelsea në sezonin e ri.

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=