AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Milan fiton me një lojtar më pak

0 0
Read Time:31 Second

Milani ka triumfuar ndaj Sampdorias, me rezultat 2-1, në kuadër të javës së gjashtë në Serie A.

Të parët në epërsi kaluan mysafirët me Junior Messias, pas një asistimi nga Rafael Leao. Me këtë rezultat përfundoi pjesa e parë.

Në pjesën e dytë, Milani mbeti me një lojtar më pak, pasi Rafael Leao u ndëshkua me kartonin e dytë të verdhë.

Rossonerët nuk u dorëzuan dhe arritën të kalonin në epërsi për herë të dytë në ndeshje, me Olivier Giroud, i cili ishte i saktë nga penalltia.

Milani pas fitores kalon në vendin e dytë me 14 pikë, pas gjashtë ndeshjeve. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=