Zyrtare : Veanckx aprovohet tek Milan

0 0
Read Time:14 Second

Milan ka finalizuar transferimin e Vranckx.

Aster Vranckx i është bashkuar skuadrës së Milan, tashmë edhe zyrtarisht.

Faqja zyrtare e ‘Rossoneri’ ka njoftuar për finalizimin e të gjitha detajeve dhe nënshkrimin e marrëveshjes me lojtarin.

Vranckx ishte pjesë e Wolfsburg, para se t’i bashkohej Milanit. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %