AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Zyrtare : Umtiti huazim në Lecce

0 0
Read Time:15 Second

Samuel Umtiti do të kalojë në Itali.

Skuadra e Barcelonës ka njoftuar për arritjen e marrëveshjes me skuadrën e Lecce, për lojtarin Samuel Umtiti.

Barca dhe Lecce kanë gjetur marrëveshje për huazim njëvjeçar të mbrojtësit francez.

Samul Umititi do të jetë te Lecce deri më 30 qershor të vitit 2023.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=