Zyrtare: Skrtel te Fenerbahce

0 0
Read Time:18 Second

Martin Skrtel ka kaluar te skuadra turke e Fenerbahces.

Qendërmbrojtësi i Liverpoolit, Martin Skrtel edhe zyrtarisht ka kaluar te skuadra turke e Fenerbahces.

Lojtari sonte ka mbërritur në Turqi, ku nesër do të kryej testet mjekësore dhe do të nënshkruaj kontratë tre vjeçare.

Ky nuk është largimi i vetëm nga Liverpool, pasi edhe Jordan Ibe do të transferohet në Bournemouth.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %