AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Zyrtare : Shtyhet ndeshja Arsenal-PSV

0 0
Read Time:22 Second

Është shtyrë ndeshja mes Arsenal dhe PSV Eindhoven.

Ndeshja e vlefshme për Europa League mes Arsenal dhe PSV nuk do të luhet më 15 shtator.

Faqja zyrtare e Arsenal ka njoftuar se ndeshja është shtyrë, me marrëveshje mes UEFA, me sugjerimin e forcave policore.

Gjithçka lidhet me vdekjen e mbretëreshës Elizabeth II, përcjell lajmesportive.net.

Klubi bën të ditur se po punon me autoritet adekuate për të rikthyer fondet e shpenzuara për bileta.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=