AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Zyrtare : Shtyhen ndeshjet e Premier Ligës

0 0
Read Time:24 Second

Nuk do të ketë Premier League gjatë fundjavës, vendimi tashmë është zyrtar.

Me një njoftim për shtyp të publikuar në kanalet e saj të komunikimit, organizata e ligës së lartë angleze bë të ditur:

“Për të nderuar jetën dhe kontributin e jashtëzakonshëm për kombin e Madhërisë së Saj Mbretëreshës Elizabeth II, në shenjë respekti, ndeshjet e fundjavëzs së Premier League do të shtyhen, përfshirë ndeshjen e së hënës mbrëma, dhe më shumë përditësime priten në orët në vazhdim.”

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=