AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Zyrtare : Shkarkohet Giampiaolo

0 0
Read Time:19 Second

Marco Giampaolo nuk do të jetë më trajner i Sampdorias.

Skuadra e Sampdoria ka marrë vendimin që të ndajë rrugët me trajnerin italian, Marco Giampaolo.

Sampdoria e ka falënderuar trajnerin për profesionalizmin dhe përkushtimin e tij, gjatë periudhës që punoi me klubin.

Shkarkimi i trajnerit vjen pas humbjes së pësuar sot ndaj Monza.

Giampaolo më parë ka drejtuar edhe skuadra si Milan e Torino.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=