AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Zyrtare : Rashica tek Galata

0 0
Read Time:30 Second

Milot Rashica do të jetë lojtari më i ri i Galatasarayt, me sulmuesin e përfaqësueses së Kosovës që ka kaluar në formë huazimi në kampionatin turk nga skuadra e Norëich City.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë skuadra turke nëpërmjet një psotimi në rrjetet sociale, ku bëhet e ditur se tashmë gjithçka është mbyllur mes palëve, dhe se Rashica ka mbërritur në Stamboll për të firmosur me gjigandët turk.

“Milot Rashica, me të cilin filluam negociatat për transferim, ka mbërritur herët në mëngjes në Stamboll”, shkruan klubi turk, ku Rashica paraqitet me shallin e skuadrës turke.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=