AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Zyrtare : Paredes huazim tek Juve

0 0
Read Time:25 Second

Juventusi i ka siguruar për sezonin e ardhshëm shërbimet e mesfushorit Leandro Paredes.

Lajmin e bëri të ditur vetë klubi, përmes një njoftimi në rrjetet sociale.

https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FJuventus%2Fposts%2Fpfbid02McdzZJYhxZLnz5anCceVGw84srghtc8SGKHBFJibu6oRvLBtwDZiJSCS567Xvrj6l&show_text=true&width=500

Lojtari u transferua nga Paris Saint Germain në formën e huazimit.

Brenda kësaj marrëveshjeje parashihet edhe opsioni i blerjes së lojtarit.

Lojtari mund të luajë si: mesfushor qendror, mesfushor defanziv dhe mesfushor ofanziv. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=