AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Zyrtare : Llapi ndan rrugët me portierin e tyre

0 0
Read Time:20 Second

Klubi futbollistik Llapi ka njoftuar se me marrëveshje të dyanshme ka ndërprerë bashkëpunimin me portierin Agron Kolaj.

“Klubi ynë dhe portieri Kolaj kishin marrëveshje të vlefshme për dy vitet e ardhshme, megjithatë vendosën që ta ndërpresin bashkëpunimin para kohe me marrëveshje të dyanshme”, thuhet në njoftim.

Llapi e ka falënderuar Kolajn për angazhimin e deritanishëm si dhe i ka dëshiruar suksese në vazhdim të karrierës.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=