Zyrtare : Leipzig zyrtarizon Rosen

0 0
Read Time:13 Second

Leipzig ka emëruar tashmë pasardhësin e Domenico Tedesco, i shkarkuar pas humbjes në shtëpi në Champions League ndaj Shakhtarit.

Trajneri i ri i klubit është Marco Rose, ish-trajneri i Salzburg dhe Borussia Dortmund, i cili ka nënshkruar një kontratë deri në vitin 2024.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %