AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Zyrtare : Herrera në Bilbao

0 0
Read Time:24 Second

Ander Herrera është lojtari më i ri i Athletic Bilbaos

Klubi spanjoll me anë të një postimi ka njoftuar se kanë arritur marrëveshje me Paris Saint Germain për Herrera përcjell lajmi.net.

Athletic dhe Paris Saint-Germain kanë arritur një marrëveshje në formën e huazimit për spanjollin deri në fund të sezonit.

Por, më pas baskët do kenë mundësi ta blejnë kartonin e lojtarit.

Mbetet të shihet nëse 33 vjeçari do të bind me performancën e tij në La Liga.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=