AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Zyrtare : Dubravka në Manchester United

0 0
Read Time:21 Second

United është përforcuar me një portier.

Skuadra e Manchester United ka mbyllur marrëveshjen për portierin Martin Dubravka.

Dubravka ka lënë skuadrën e Newcastle për të kaluar te skuadra e Manchester United.

Portieri do të jetë në formë huazimi për një vit, dhe për këtë United do të paguajnë 2 milionë funte.

‘Djajtë e Kuq’ kanë opsionin që të blejnë kartonin e plotë në vitin 2023, për 6 milionë funte.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=