Zyrtare : Draxler lojtar i Benfica

0 0
Read Time:20 Second

Julian Draxler i është bashkuar Benficas.

Ylli gjerman, Draxler ka ndërruar skuadër dhe karrierën do ta vazhdojë në kampionatin portugez, te Benfica.

Faqja zyrtare e Benfica njofton për arritjen e marrëveshjes me lojtarin gjerman.

Draxler do të jetë te Benfica në formë huazimi.

Lojtari e pati të pamundur të gjente hapësirat e tij te skuadra e PSG dhe vendosi të kërkonte më shumë minuta diku tjetër. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %