AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Zyrtare : Diallo nga PSG tek Leipzig

0 0
Read Time:20 Second

Abdou Diallo ka ndërruar skuadër.

Skuadra e Leipzig ka njoftuar për marrëveshjen e arritur me Diallo të PSG.

Diallo do ta vazhdojë karrierën e tij me skuadrën e Leipzig, ku do të luajë në formë huazimi për një vit.

Marrëveshja mes Leipzig dhe PSG e sheh lojtarin të qëndrojë në Gjermani deri në vitin 2023.

Diallo është shprehur i lumtur me kompletimin e kësaj lëvizje.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=