AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

ZYRTARE: Chilwell i bashkohet Chelsea-s

0 0
Read Time:17 Second

Chelsea sonte ka bere transferin tjetër të rëndësishem per ta,duke inkuadruar ne ekip ish lojtarin tashmë të Leicester mbrojtesin Chilwell.

Chelsea kërkonte me ngulm nje mbrojtës të majtë ansor,dhe kryetekniku Frank Lampard kerkoj nga bordi i Chelsea-s me ngulm transferin e Chilwell.

Chelsea pritet të transferoj ende lojtar si ; Thiago Silva dhe Havertz(Leverkusen). /sportnews3

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=