AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Zyrtare : Cavani lojtari i ri i Valencia

0 0
Read Time:27 Second

Edinson Cavani është sulmuesi i ri i Valencia.

Ylli uruguaian, Edi Cavani i është bashkuar skuadrës së Valencia, si dëshirë primare e trajnerit Gennaro Gattuso.

Lojtari është shprehur i lumtur për lëvizjen e tij dhe ka thënë se është i lumtur që është pjesë e Valencia.

“Familja ime dhe unë jemi të lumtur dhe krenar që jemi pjesë e Valencia”, ka shkruar ai në ‘Facebook’.

Cavani është aktualisht 35 vjeçar dhe në ‘Mestalla’ shkon me një karrierë të bujshme, pasi ka luajtur me skuadra si Napoli, PSG e Man United. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=