AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Zyrtare : Casemiro në Manchester

0 0
Read Time:15 Second

Është zyrtare. Mesfushori i Real Madridit, Carlos Henrique Casemiro po largohet nga Reali.

Ai shkon te Man United për një shifër që arrin në 60 milionë paund dhe 10 të tjera bonus. Sipas gazetarit Fabrizio Romano, ai do të nënshkruajë deri në vitin 2026 plus një sezon tjetër opsional. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=