AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Zyrtare : Bekteshi transferohet te Ballkani

0 0
Read Time:16 Second

Ballkani e ka transferuar mbrojtësin Leotrim Bekteshi.

Lajmin e bëri të ditur vetë klubi, përmes një njoftimi në rrjetin social, Facebook.

Bekteshi nënshkroi kontratë dyvjeçare që do ta mbajë atë te ekipi suharekas deri në vitin 2024.

Në të kaluarën 30-vjeçari luajti për skuadra si Iskra Borcice, Gjilani, Prishtina dhe Mjondalen. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=