AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Zyrtare, Apolonia mbetet pa trajner, Colella jep dorëheqjen!

0 0
Read Time:29 Second

2 pikë në 5 ndeshje dhe ajo disfatë turpëruese me shifrat 6-1 ndaj Laçit i vunë kapak aventurës së Giovanni Colellas në stolin e Apolonisë. Klubi fierak mbrëmjen e të hënës ka bërë me dije se trajneri italian ka dhënë dorëheqjen pas humbjes së thellë 6-1 ndaj Laçit, dorëheqje që është pranuar nga drejtuesit e klubit, të cilët kanë falenderuar italianin për punën e bërë gjatë këtyre javëve dhe janë vendosur menjëherë në kërkim të një trajneri të ri, pasi kalendari i Kategorisë Superiore në këtë sezon është shumë i ngjeshur dhe koha nuk pret.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=