AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Ziyech në janar tek Milan

0 0
Read Time:30 Second

Merkatoja e janarit mund ta rikthejë Milanin në garë për Hakim Ziyech.

Ylli maroken, Hakim Ziyech lidhej me një kalim të mundshëm te Milani gjatë merkatos së verës, por një lëvizje e tillë nuk u kompletua.

Sipas raportimeve të ‘TMW’, Milan vazhdojnë të mbeten të interesuar për anësorin e Chelsea dhe do të tentojnë të sigurojnë kartonin e tij gjatë merkatos së janarit, përcjell lajmesportive.

Kampionët në fuqi të Italisë synonin një huazim të lojtarit gjatë verës. Mbetet të shihet se çfarë propozimi do të kenë ata gjatë janarit.

Në garë për Ziyech mund të jetë edhe skuadra e Ajax. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=