AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Zinchenko pritet të mungoj dy javë

0 0
Read Time:25 Second

Mbrojtësi i Arsenalit, Oleksandr Zinchenko, ka pësuar një lëndim dhe pritet të jetë jashtë fushave të blerta për dy javë.

Të paktën kështu raportojnë mediet britanike, e me theks të veçantë gazetari i afërt me klubin londinez, Charles Watts.

Sipas tij, lojtari u dëmtua në stërvitje dhe do ta humbasë ndeshjen e fundjavës me Brendfordin e po ashtu nuk do të grumbullohet as në ndeshjet e kombëtares.

Raportimet e fundit thonë se bëhet fjalë për një lëndim muskular, mirëpo ende nuk ka asgjë zyrtare.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=