AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Zidane : Do rikthehem

0 0
Read Time:17 Second

Pak më shumë se një dit pas lamtumirës së tij si trajner i Real Madrid, Zinedine Zidane është i hapur tashmë të rikthehet në stol.

“Nëse më mungon kostumi i trajnerit? Jo, le të presim, të presim dhe pak”, u përgjigj Zidane gazetarëve gjatë një eventi në Paris.

“Do të rikthehem shumë shpejt”, përfundoi francezi.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=