AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Zerbi afër Brighton

0 0
Read Time:22 Second

Roberto de Zerbi është favorit për ta marrë drejtimin e skuadrës së Brightonit.

Sipas Fabrizio Romanos, pas largimit të Graham Potter, klubi është i interesuar që ta gjejë sa më shpejt zëvendësuesin e tij, transmeton lajmesportive.

Disa ndër arsyet pse klubi po punon që ta finalizojë marrëveshjen me Zebrin janë futbolli cilësor i praktikuar nga trajneri dhe besimi në lojtarë të rinj.

Mbetet të shihet se si do të përfundojë kjo çështje. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=