Zbulohet oferta për Casemiron

0 0
Read Time:19 Second

BBC raporton për një ofertë të bujshme që Manchester United i ka paraqitur brazilianit Casemiro.

Futbollisti i lindur në vitin ’92 u ka bërë me dije shokëve të skuadrës se djajtë e kuq i kanë ofruar një pagë dyfishi të asaj aktuale, 10 milionë neto në sezon dhe se po reflekton për këtë ofertë.

Casemiro ka veshur fanellën e Real Madridit për nëntë sezone.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %