Zakaria: Nuk mendoja se ishte e mundur një lëvizje te Chelsea

0 0
Read Time:33 Second

Denis Zakaria është shprehur se nuk priste të ndodhte një transferim i tij te Chelsea, gjashtë orë para mbylljes së merkatos së verës.

Në një intervistë të dhënë për Blick, ai thotë se më i lumtur do të jetë në Londër sesa në Torino, te Juventusi.

“Nuk e dija që një lëvizje te Chelsea ishte e mundur deri në 6 orë para përfundimit të afatit kalimtar”, shprehet fillimisht ai.

“Juventusi luante vakët. Mendoj se më i lumtur do të jem në Londër se në Torino”, përfundoi Zakaria.

Siç dihet, lojtari më herët luante për “Zonjën e Vjetër”, por aty s’gjeti hapësirë dhe u huazua te “blutë”. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %