AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Ylli me transfer të ri

0 0
Read Time:13 Second

Golden Eagle Ylli ka njoftuar për transferimin e ri.

Bëhet fjalë për Jay Threatt, një basketbollist që ka përvojë të madhe dhe ka luajtur tek disa liga të njohura evropiane.

Së fundmi ai ka qenë pjesë e ekipit Wilki Morskie Szczecin në Poloni.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=