Xavi mund të ndryshojë formacionin me Kounde

0 0
Read Time:26 Second

Jules Kounde ka dy javë që po stërvitet me klubin e Barcelons dhe ene nuk e di se kur do të jetë momenti që ai do të debutojë.

Francezi është i vetmi lojtar i paregjistruar momentalisht të klubi katalanas, pasi blerjet e tjera arritën ta bënin këtë javën e kaluar me aktivizimin e levës së katërt.

Xavi po mendon që në momentin që Kounde do të ketë mundësinë të debutojë, skema e Barcelonës të ndryshojë duke parë mangësite e shfaqura në ndeshjen e parë ndaj Vallecanos.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %