AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Xavi : Jam i lumtur me De Jong

0 0
Read Time:22 Second

Barcelona të enjten triumfoi 3-0 kundër Vallarreal në stadiumin, “Spotify Camp Nou”.

Në këtë ndeshje, paraqitje fantastike dhuroi holandezi, Frenkie de Jong.

E trajneri, Xavi Hernandez, thuri lavde për mesfushorin.

“ Ai më bind shumë për këtë ekip, ai ishte jashtëzakonisht i mirë dhe jam shumë i lumtur për të. De jong e kuptoi rolin e tij në mesfushë dhe e shijoi ndeshjen. Gjithsesi ai e meriton”, ka thënë Xavi, shkruan Fabrizio Romano.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=