AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Xavi : Jam i inatosur

0 0
Read Time:37 Second

Xavi Hernandez nuk është shprehur aspak i lumtur pas humbjes së Barcelonës ndaj Bayern.

Barcelona bëri një ndeshje mjaft të mirë mbrëmë ndaj Bayern, megjithatë kampionët gjermanë gjetën rrugën për te fitorja.

Xavi beson se skuadra e tij nuk e meritoi humbjen dhe kjo e bënte atë edhe më të nervozuar.

“Jam i inatosur, jam i inatosur. Nuk më pëlqen të humbas – dhe s’e merituam”, ka thënë Xavi.

“Mendoj se ishim më të mirë, i dominuam. Ishim më të mirë. Por kjo është Champions League”, shtoi trajneri. “Procesi ishte mirë, rezultati i keq. Ishe mundësi e artë të fitonim në këtë stadium dhe u larguam me humbje”, ishin fjalët e Xavi.

Barcelona vazhdon serinë negative ndaj Bayern Munich në vitet e fundit. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=