AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Xavi flet para ndeshjes me Plzen

0 0
Read Time:37 Second

Xavi Hernandez ka folur në konferencë për shtyp, para ndeshjes ndaj Viktoria Plzen.

Skuadra e Barcelonës do ta nis sezonin e ri në Champions League me përballje ndaj çekëve.

Për këtë ndeshje, Xavi është shprehur optimist, ndonëse duke ftuar për kujdes. Mes tjerash, ai ka konfirmuar edhe largimin e Miralem Pjanic.

“Ne duam të nisim mirë në këtë grup kompleks. Qëllimi është të kalojmë tutje, pastaj shohim. Ëndrrat janë falas, pse s’mund ta fitojmë këtë kompeticion?”, ka thënë Xavi.

“Pjanic ka vendosur të largohet për më shumë minuta dhe mundësi të reja. Ai ka qenë profesionist i madh, por të gjithë zgjedhin rrugën e tyre”, shtoi trajneri.

Xavi Hernandez ka paralajmëruar rotacione në formacionin e Barcelonës, duke filluar nga ndeshja e mesjavës. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=