AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Xavi : Ende kemi shpresë

0 0
Read Time:51 Second

Xavi Hernandez ka folur në konferencë, para ndeshjes kundër Bayernit.

Ai ka thënë se janë gati dhe të motivuar për përballjen e nesërme.

“Ne jemi të motivuar për nesër për të treguar se mund të konkurrojmë me ta. Mendoj se kemi bërë shumë mirë në Mynih, pavarësisht rezultatit, i cili ishte shumë i keq”, deklaroi Xavi në konferencë.

“Unë tashmë e kam atë ndjenjën e impotencës për shkak të ndeshjes në Mynih dhe Milano. Mendoj se meritojmë më shumë”.

“Aq sa një mrekulli … ne kemi një shpresë të vogël. Jemi në një situatë shumë të pakëndshme. Ka shumë mundësi që ne të mos kalojmë”.

“Pres një rival shumë intensiv, shumë fizik, të përgatitur mirë taktikisht. Ne i konsiderojmë ata si një nga skuadrat më të mira në botë. Është një lojë e rëndësishme. Ne duhet ta fitojmë atë pavarësisht se çfarë ndodh. Ne duhet të tregojmë me lojë dhe fitore që Mynihu ishte një turp futbolli. Duhet të tregojmë nesër se mund të jemi në nivelin e këtij lloj ekipi”.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=