AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Xavi : Busquest nuk ka vendosur ende

0 0
Read Time:39 Second

Trajneri i Barcelonës, Xavi Hernandez, ka folur në lidhje me të ardhmen e Sergio Busquets.

Busquets vitin e ardhshëm pritet të largohet nga Barça.

Kjo pasi, ai tashmë ka mbushur të 34-tat dhe nuk do ketë impaktin e njëjtë, siç e ka pasur në fillimet e karrierës së tij.

Por, ajo që nuk dihet është se ku do vazhdojë karrierën mesfushori legjendarë i ekipit katalanas.

Së fundmi është edhe trajneri i Barcelonës, që ka treguar se lojtari nuk ka vendosur ende.

“Busquets ka thënë publikisht se ai nuk ka vendosur asgjë, ai do të marrë një vendim në fund të sezonit. Për mua, Busquets vazhdon të jetë lojtari kryesor”, u shpreh Xavi.

Mesfushori ka oferta nga disa e klube, në veçanti nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=