AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Xavi : Besoj në projektin tim

0 0
Read Time:31 Second

Xavi Hernandez i është drejtuar medieve para sfidës së madhe ndaj Real Madridit, në kuadër të La ligas.

Tekniku spanjoll, ndër të tjera foli për rezultatet e fundit dhe implementimin e projektit të tij te katalunasit.

Ish-mesfushori tha se beson në projektin e tij, mirëpo nuk do të bëhet asnjëherë pengesë për klubin, në rast se ka mospajtueshmëri në mes tij dhe bordit.

“Besoj në projektin tim, mirëpo asnjëherë nuk do të bëhem pengesë për klubin. Për ta do shkoja në shtëpi”, tha fillimisht Xavi.

“Dua të jem një zgjidhje për Barcelonën, prandaj jam këtu – kurrë një problem”, përfundoi ai. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=