Xavi afër largimit,ky është zëvendësuesi i tij!

0 0
Read Time:23 Second

Rezultatet zhgënjyese nga Barcelona mund të shkaktojnë ndryshim trajneri, shkruajnë disa media spanjolle, të sigurta se Xavi së shpejti mund të largohet nga bankina.

Klubi po merret me disa emra kandidatësh potencialë për postin e trajnerit, e njëri prej tyre është edhe Luis Enrique.

Me humbjen në El Clasico, Barcelona humbi vendin e parë në renditjen e La Ligës nga Real Madrid dhe në Ligën e Kampionëve u eliminua në fazën e grupeve, para xhiros së fundit.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %