AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Winks ende nuk ka startuar për Sampdorian

0 0
Read Time:33 Second

Trajneri i Sampdorias është i shqetësuar me mesfushorin Harry Winks.

Lojtari duket se nuk po arrin të ambientohet, pasi prejse ka ardhur e ka bërë vetëm një seancë stërvitore.

Vetë Giampaolo thotë se nuk e di kur lojtari do të jetë gati për lojë.

“Që kur erdhi nga Spurs, ai kishte vetëm një seancë stërvitore me ne dhe asgjë tjetër. Shpresoj se ai do të jetë në gjendje të kthehet së shpejti”, tha fillimisht ai.

“Unë me të vërtetë nuk e di se kur Harry do të jetë i disponueshëm”, përfundoi Sampaoli.

Winks u transferua në formë huazimi nga Tottenhami, por deri më tani nuk ka treguar performancë të mirë. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=