AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Vllaznia fiton ndaj Kastriotit

0 0
Read Time:28 Second

Vllaznia ka reaguar shpejt pas turpërimit javën e shkuar nga Egnatia, me të cilën humbi thellë 3-0. Shkodranët kanë bërë detyrën mbrëmjen e somte, ku në “Loro Boriçi” kanë mposhtur Kastriotin me rezultatin minimal 1-0.

Një gol i shënuar nga Hoxhaj pa nisur ende mirë ndeshja i dha krutanëve humbjen e dytë për këtë sezon. Vllaznia shënon që në sekondat e para dhe kaq i mjafton për të siguruar tre pikët. Shkodranët patën rastet e tyre edhe përgjatë takimit, por pa arritur të shënojnë më tepër në portën e Kastriotit.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=