AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Vinicius shumë afër kontratës së re

0 0
Read Time:23 Second

Tifozët e Real Madrid mund të jenë të qetë.

Sipas raportimit nga “As”, rinovimi i shumëpritur mbërriti pak kohë më parë. Vinicius Jr nënshkroi një kontratë të re me klubin spanjoll deri në vitin 2027, duke përfituar dhe një rritje page.

Njoftimi zyrtar ende nuk është dhënë sepse Florentino Perez planifikon të festojë këtë gjë së bashku me dy rinovime të tjera të rëndësishme, ato të Rodrygo dhe Eder Militao.

Një ceremoni e madhe për tre brazilianët.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=