AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Varane me lëndim serioz

0 0
Read Time:20 Second

Me lot në sy, Raphael Varane u largua nga fusha e “Stamford Bridge”, teksa u dëmtua në ndeshjen mes Manchester United dhe Chelsea.

Sipas raportit, portieri francez ka pësuar një dëmtim në gju, gjë që vë në dyshim pjesëmarrjen e tij në Botërorin e Katarit me kombëtaren franceze.

29-vjeçari qëndroi në tokë për një kohë të gjatë, ndërsa “RMC” raporton dëmtime të rëndë. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=