AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Umtiti pranë Lecces

0 0
Read Time:34 Second

Samuel Umtiti mund të kalojë në futbollin Italian.

Lojtari i Barcelonës, Samuel Umtiti është shumë afër transferimit në Itali, te skuadra e Lecce.

Një gjë të tillë e lë të kuptohet edhe drejtori i Lecce, Pantaleo Corvino, i cili së fundmi dha disa komente për këto spekulime.

“Po punojmë në disa ide, në heshtje, dhe po shohim nëse mund t’i finalizojmë”, ka thënë Corvino.

“Në këtë pikë, gjithçka është e mundur”, ka shtuar ai.

Lecce duan ta transferojnë Samuel Umtiti në formë huazimi dhe janë duke punuar për detajet financiare të marrëveshjes. Barca duhet të paguajë një pjesë të madhe të pagës së lojtarit, nëse duan ta bëjnë të mundur largimin e tij.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=