AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Tuchel i interesuar për një punë te Bayerni

0 0
Read Time:29 Second

Thomas Tuchel është i vendosur të kthehet në punën si trajner.

Trajneri gjerman, Tuchel nuk dëshiron të humb aspak kohë në pauzë, pasi u shkarkua nga posti i trajnerit të Chelsea.

Sipas raportimeve të ‘Bild’, Tuchel është i interesuar të kthehet në rolin e tij sa më shpejt. Dëshira e tij është Bayern.

Trajneri thuhet se është i gatshëm të pranojë reduktim në pagën e tij dhe të fitojë më pak sesa bënte te Chelsea.

Te Bayern akoma nuk ka sinjale të qarta për shkarkim të mundshëm të Julian Nagelsmann, por Tuchel është në pritje.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=