AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Tuchel : Chelsea mposhtet shumë lehtë

0 0
Read Time:45 Second

Trajneri i Chelsea, Thomas Tuchel ka folur për formën aktuale të skuadrës së tij dhe nuk duket aspak i lumtur.

Chelsea ka bërë dje një tjetër hap të gabuar, duke u mposhtur 2:1 nga Southampton.

Pas ndeshjes, Tuchel është shprehur i pakënaqur, duke thënë se skuadra e tij është skuadër e lehtë për ‘tu mposhtur.

“Nuk e di nëse shqetësimi është fjala e duhur. Absolutisht nuk më pëlqen humbja, është hera e dytë këtë sezon dhe nuk mendoj se duhet shumë për të na mposhtur ne dhe kjo s’më pëlqen”, ka thënë Tuchel.

“Është e lehtë të na vendosin jashtë balancës, për të na mposhtur, për të na bërë konfuz. Është shumë e lehtë. Ndodhi ndaj Leeds. Duhet ta kuptojmë dhe të gjejmë zgjidhjen”, shtoi ai.

Chelsea duhet të bëjë shumë punë për të mbajtur hapin me rivalët si Manchester City e Arsenal në këtë fillim sezoni. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=