AdBlock Detected

It looks like you're using an ad-blocker!

Our team work realy hard to produce quality content on this website and we noticed you have ad-blocking enabled.

Tri dëshirat e Antiono Contes

0 0
Read Time:42 Second

Interi dhe Antonio Conte kanë mbajtur një takim për të ardhmen e këtij të fundit.

Në mbledhjen që zgjati rreth tre orë, është vendosur që strategu italian të vazhdojë të jetë në krye të skuadrës.

Bordi i Nerazzurëve e ka paralajmëruar Conten se në këtë verë nuk do të ketë shumë mjete financiare për të Investuar.

Por, trajneri ka kërkuar tri transferime të vogla, që mund të kushtojnë pak, por janë esencial për projektin e tij.

Sipas La Gazzetta delo Sport, Conte ka kërkuar nga klubi italian që të transferojë Emerson Palmierin, Arturo Vidalin dhe Sandro Tonalin.

Për dy të parët, Chelsea, respektivisht Barcelona, janë të gatshëm që t’i shesin në këtë afat kalimtar.

Në anën tjetër, Brescia që ka pranuar oferta nga Milani, Juventusi e Lazio për Tonalin, po kërkon 55 milionë euro për kartonin e lojtarit. /Telegrafi/

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Resize text-+=